Rodinná dovolená ve Strachotíně s degustací vín

Služby

DEGUSTACE ve vinném sklípku s posezením a občerstvením

V našem rodinném původním vinném sklípku Vám sklepmistr ukáže tradiční nástroje na výrobu vína (některé z nich jsou již historické) a poutavým výkladem Vás zasvětí do procesu vzniku vína. Následuje degustace 8-10 vzorků vín, povídání o víně.

Po ochutnání je pro Vás nachystané občerstvení (studená obložená mísa, pochutiny, pečivo, nealko nápoje) a sklepmistr Vám bude dolévat džbánek Vámi vybraného vínka po celou dobu trvání akce - NEOMEZENÁ KONZUMACE. Pro zlepšení nálady je pro Vás přichystaná soutěž v natahování koštýřem o lahvinku vína.

Tato akce většinou probíhá po domluvě ve večerních hodinách, začátek obvykle kolem 18-19h, konec dle nálady a chuti (cca 22-23.h)

 

CENA 250 Kč/osoba

Děti symbolický poplatek 40 Kč (dle věku budou mít nachystanou soutěž nebo omalovánky a malé občerstvení)

 

ZAPŮJČENÍ NAFUKOVACÍHO ČLUNU

Pro ubytované hosty nabízíme možnost zapůjčení nafukovacího člunu s pádly. Poskytneme info, na kterých místech Novomlýnských nádrží lze člun použít.

CENA 100 Kč/den

 

Turistické poradenství

Samozřejmostí pro nás je svým hostům kdykoli poradit, kam se vydat na výlet a které turistické zajímavosti navštívit, zjistit případné spoje hromadné dopravy, aktuální otvírací dobu apod.

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode